YouTube Gerçek Abone Satın Al

YouTube Abone Nasıl Alınır ?

Abone almak istiyor ve zorlanıyorsanız destek videomuzu izleyebilirsiniz.

Ödeme Tamam, Aboneler Ne Zaman Yüklenir ?

YouTube Abone satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra işleminiz otomatik olarak başlatılmaktadır. İşleminiz ortalama 30-60 dakika içerisinde yansımaya başlayacak ve YouTube kanalınızda abonelerinizi görebileceksiniz.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Video Linkinizi Gönderin
Videolarınız Anında Görüntülensin
 • Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

  YouTube kanalınız için abone satın almak istiyor ve işlem yapmakta zorlanıyor musunuz ? Sol alanda yer alan abone satın alma destek videomuzu izleyebilir ve kolay bir şekilde 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

 • Youtube Kanalımı Nasıl Belirteceğim?

  Kredi kartı ile yapılan satın alma işlemlerinizde, sipariş formunuzun en alt kısmında yer alan YouTube kanal linki alanına YouTube kanal linkinizi yapıştırmanız yeterlidir. Havale ile yapılan ödemelerinizi aşağıda yer alan ödeme bildirme alanından gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ne Kadar Sürer ?

  YouTube kanalınıza abone satın aldıktan sonra en geç 60 dakika içerisinde YouTube kanalınıza aboneler gelmeye başlayacaktır. Aboneler ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuz olduğunda bizlere 7/24 destek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 • Ödeme Yolları

  YouTube abone paketlerimizi kredi kartıyla ve havale yoluyla satın alabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz 3D Secure sistemiyle %100 güvenlidir.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İletişim : info@gedaxt.com

0 Kullanıcı Yorumları

Yorum Yap

Yorum Yapmak veya Soru Sormak İster misin?
Yorum yapmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir