Youtube Beğeni Satın Al

Nasıl Beğeni Alabilirim ?

YouTube beğenisi almakta zorlanıyorsanız yardım videomuzu izleyebilirsiniz.

Ödeme Yaptım, Videoları Nasıl Gönderebilirim ?

Ödeme işleminizi gerçekleştirdiniz ve YouTube videolarınıza beğeni gönderilmesini bekliyorsanız, belirlediğiniz YouTube video linklerini sayfanında alt kısmında yer alan bildirim alanından gönderebilirsiniz.
Videolarınızın beğeni işlemi en geç 30 dakika içinde tamamlanacaktır.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Videolarınızı Bize Gönderin
Beğenileriniz Anında Gelsin
 • Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

  Youtube video beğeni satın almak istiyorsunuz fakat zorlanıyor musunuz ? Sol kısımda yer alan destek videomuzu izleyerek kolay bir şekilde kredi kartınız ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Videoları Nasıl İleteceğim ?

  Kredi kartı ile yaptığınız ödeme işlemlerinde, hemen alt kısımda yer alan video linki alanına YouTube video linkinizi yapıştırmanız yeterlidir, bu sayede işleminiz otomatik olarak başlayacaktır. Havale ile ödemelerinizde ödeme bildiri alanından bizlere video linkinizi ve ödeme miktarınızı çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

 • Sabırlı Olun

  YouTube video beğeni hizmetini satın aldığınızda işleminiz hemen başlatılır, ortalama 30 dakika içerisinde video beğeni hizmetiniz tamamlanacaktır. Herhangi bir soru veya görüşünüzü 7/24 bizimle paylaşabilirsiniz.

 • Ödeme İmkanları

  YouTube video beğenisi hizmeti satın almak istiyorsanız ödemelerinizi kredi kartı veya havale yoluyla hızlı bir şekilde alabilirsiniz.  Kredi kartı işlemleriniz 3D Security ile %100 güvence altındadır.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İLETİŞİM : İNFO@GEDAXT.COM

0 Kullanıcı Yorumları

Yorum Yap

Yorum Yapmak veya Soru Sormak İster misin?
Yorum yapmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir