Instagram Türk Bayan Beğeni Satın Al

Bayan Beğeni Nasıl Alınır ?

Gerçek Türk bayan beğenisi almak istiyor ve alamıyorsanız  destek videomuza göz atabilirsiniz.

Ödeme Yaptım, Fotoğrafları Nasıl Seçebilirim ?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde sayfanızın en alt kısmında yer alan müşteri notu alanına fotoğraf linklerinizi iletebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde ise ödeme bildirim alanında bizlere fotoğraf linklerinizi rahat bir şekilde gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz fotoğraflarınıza en geç 30 dakika içerisinde Türk gerçek bayan kullanıcılar tarafından beğeniler gelmiş olacaktır.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Fotoğraflarınızı Gönderin
Türk Bayan Beğenileriniz Anında Gelsin
 • Nereye Dikkat Etmeliyim ?

  Bayan fotoğraf veya video beğenisi alımında dikkat edeceğiniz linklerinizin doğru olması. Sayfada yer alan paketlerde fotoğraf adetleri mevcuttur. Adet sayılarına göre fotoğraf linklerinizi siparişinizde girebilirsiniz.

 • Fotoğrafları Nasıl Seçeceğim ?

  Kredi kartı ile yapılan ödemelerde fotoğraf linklerinizi sistem müşteri notu alanında sizden istemektedir. Bu alana doğru bir şekilde girmeniz durumunda siparişiniz otomatik olarak başlatılır. Havale ile ödemelerde ise, ödeme bildirim alanında ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bizlere linklerinizi iletebilirsiniz.

 • Sabırlı Olun

  Siparişinizin ardından en geç 30 dakika içerisinde fotoğraf ve videolarınız gerçek Türk bayan kullanıcılar tarafından beğenilmiş olacaktır. Herhangi bir sorunuz olduğunda bizlere 7/24 destek sayfamızdan ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 • Ödeme İmkanları

  Gerçek Türk bayan beğenisi alımında ödeme işleminizi hem kredi kartınızla hem de havale yoluyla banka hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İLETİŞİM : İNFO@GEDAXT.COM