Instagram Oto Beğeni Satın Al

Instagram aylık otomatik beğeni paketlerimizde fotoğraf ve saat sınırı yok.
7/24 paylaşım yapabilirsiniz.

Otomatik Beğeni Almak İstiyorum ?

Paket alımında zorluk çekiyorsanız destek videomuzu izleyebilirsiniz.

Ödeme Yaptım, İşlem Ne Zaman Başlar ?

Ödeme işleminizi yaptınız ve fotoğraflarınıza beğeni gelmesini bekliyorsanız, ödeme işleminizin ardından 60 dakika içerisinde işleminiz aktif olacaktır. İşlem aktif edildikten sonra yapacağınız tüm paylaşımlara, hem fotoğraf hemde video olmak üzere tüm paylaşımlarda aldığınız miktar kadar beğeni gelecektir.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Hesap Gizliliğinizi Açın
Kullanıcı Adınızı Gönderin
Beğenileriniz Anında Gelsin
 • Nereye Dikkat Etmeliyim ?

  Fotoğraf beğenisi ve video beğenisi alımında dikkat edeceğiniz temel unsurlar fotoğraf sayınız. Yukarıdaki paketlerde fotoğraf sayısı ve beğeni miktarı yer almaktadır. Bu adetlere dikkat ederek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Fotoğrafları Nasıl Seçeceğim ?

  Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra belirlemiş olduğunuz fotoğraflarınızı aşağıdaki bildirim alanını doğru bir şekilde doldurduktan sonra bizlere gönderebilirsiniz.

 • Sabırlı Olun

  Fotoğraflarınızı gönderdikten sonra en geç 30 dakika içerisinde fotoğraflarınıza beğeniler gelmiş olacaktır. Herhangi bir sorunuz olduğunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 • Ödeme İmkanları

  Fotoğraf beğenisi alımında ödemelerinizi hem kredi kartınızla hemde havale yoluyla yapabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İletişim : info@gedaxt.com