Gedaxt.com

Sektörün başladığı günlerden bu yana tecrübe ve genç, dinamik bir ekibin birleşimi sayesinde oluşan Gedaxt, 2014 yılından beri web tabanlı yazılımlar, kurumsal web sitelerinin tasarımları ve dijital pazarlamaları üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gedaxt, operasyonel olarak 20, şirketler geneli olarak toplam 45 kişilik bir aileye sahiptir.

Neden Biz ?

Gedaxt 2014 yılından bu yana bilişim sektöründe kaliteli, güvenilir ve kurumsal hizmet veren bir şirket olma ünvanını taşımaktadır. İyi bir görsel tasarım, özgün içerik ve sosyal medyada aktif olmayı şart kılan sektörde yer bulmak isteyen firmalar bu hizmetleri kendilerine verecek profesyonel firma arayışına girdi. İşte tam da bu ihtiyaçtan hareketle kurulan ve bünyesine 25 kaliteli personeli dahil eden Gedaxt firmaların sanal platformda başarıyı yakalamaları için profesyonel tüm çalışmaları yürütmektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Gedaxt uzman kadrosu ile çalışma yürüttüğü tüm firmaların şahsi menfaat ve bilgilerini gizlilik esası gereği korumaktadır. Sosyal medya, digital pazarlama, SEO çalışması, grafik tasarım, web yazılım, site oluşturma, web tasarım çalışmalarında profesyonel ve deneyimli kadrosu ile %100 sonuç garantili hizmet veren firmamıza iletişim kanalları ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Değişen dünya düzeninde internet hayatımızın bütün alanlarında hakimiyetini ilan etti. Kamu ve kişisel ihtiyaçlarımızın tümünü gerçekleştirebileceğimiz sanal dünyada firmaların kendine yer etmesi, başarıyı yakalamalarında en büyük koşul. Başarılı bir yazılım çalışması ile oluşturulmuş kaliteli sitelere sahip firmalara hizmet veren şirketimiz yeni kurumlara destek vermenin gururunu taşıyor.

Dijital pazarlama tabirine yabancı olan bir firmanın alanında lider koltuğuna oturması neredeyse imkansızdır. Bununla beraber toplumumuzun görsele olan ilgisi yadsınamaz bir gerçek. Bazen binlerce kelimenin ifade edemediği bir duyguyu tek bir görsele sığdırabilirsiniz. Web tasarım çalışmalarında kaliteli görsel ve içerikleri ile kendi markanızı yaratmanıza yardımcı olan firmamız sektörde birçok firma ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Projenizi, sizi iyi bir şekilde dinleyerek ve anlayarak gerek gelişimine gerekse oluşturulmasına katkı sağlamak, tam istediğiniz gibi yayın hayatına almanızı sağlamak Gedaxt’ın garantisindedir.

Bizlere 7/24 iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.