Facebook Video Görüntülenme Paketlerimiz

Video Görüntüleme Hizmeti Nasıl Alınır ?

İşlem yapmakta zorlanıyorsanız yardım videomuzu izleyebilirsiniz.

Ödeme Tamam, İzlenmeler Ne Zaman Başlar ?

Ödeme işlemlerinizi yaptıysanız ve Facebook videolarınızın görüntülenmesini bekliyorsanız, ödemenizin hemen ardından 60 dakikaya kadar video görüntülenme işleminiz tamamlanacaktır. İşlem tamamlanıncaya kadar  paylaşım gizliliğiniz açık olmak zorundadır.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Hesap Gizliliğinizi Açın
Video Linkinizi Gönderin
Videolarınız Anında Görüntülensin
 • Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

  Facebook hesabınız üzerinden paylaştığınız videolara, video görüntülenmesi satın almak istiyorsunuz ve ödeme yapmakta güçlük çekiyorsanız sol alanda yer alan yardım videomuzu izleyerek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Videolarıı Nasıl Seçeceğim ?

  Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra Facebook hesabınızda paylaştığınız videonuzun linkini bizlere iletişim sayfamızdan gönderebilir veya satın alma esnasında belirtebilirsiniz.

 • Ne Kadar Sürer ?

  Facebook hesabınızda paylaştığınız videoyu bizlere ilettiğiniz zaman en geç 30 dakika içerisinde videonuz görüntülenmiş olacaktır. Videonuz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 • Ödeme İmkanları

  Facebook hesabınız üzerinden video görüntülenme paketi alıp ödeme yapmak istiyorsanız, kredi kartı ve havale yolu ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile yapacağınız hizmet ödemelerinde 3-6 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İletişim : info@gedaxt.com