Facebook Fotoğraf Beğeni Paketlerimiz

Nasıl Beğeni Alabilirim ?

Sipariş vermekte güçlük çekiyorsanız destek videomuzu izleyebilirsiniz.

Ödeme Yaptım, Fotoğrafları Nasıl Gönderebilirim ?

Ödeme işleminizi gerçekleştirdiniz ve paylaşımlarınıza beğeni gönderilmesini istiyorsanız, belirlediğiniz fotoğraf veya durum paylaşımlarınızın linklerini bizlere göndererek beğeni işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.
Fotoğraflarınıza en geç 30 dakika içerisinde beğeni gelmiş olacaktır.

İşlem Aşamaları

Ödemenizi Gerçekleştirin
Fotoğraflarınızı Gönderin
Beğenileriniz Anında Gelsin
 • Nereye Dikkat Etmeliyim ?

  Facebook hesabınıza fotoğraf beğenisi ve video beğenisi satın alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken yer beğeni adediniz. Yukarıda bulunan paketlerde paylaşım sayıları ve beğeni miktarları ile paketler belirtilmiştir. Bu sayılara dikkat ederek paketleri satın alabilirsiniz.

 • Fotoğrafları Nasıl Seçeceğim ?

  Eğer ödeme işleminizi gerçekleştirdiyseniz bildirim alanında bizlere beğendirmek istediğiniz paylaşımlarınızın linklerini gönderebilir ve hizmetten kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 • Sabırlı Olun

  Paylaşımlarınızı bizimle paylaştıktan sonra en geç 30 dakika içerisinde  fotoğraf ve diğer paylaşımlarınıza beğeniler gelmiş olacaktır. Herhangi bir durumda bizlerle iletişim kurabilir ve destek alabilirsiniz

 • Ödeme İmkanları

  Facebook üzerinden fotoğraf ve durum beğenisi alımında ödeme işlemlerinizi ister kredi kartı isterseniz de havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinizde 3-6 taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim

7/24 İLETİŞİM : İNFO@GEDAXT.COM